Mööbli kokkupanek ja paigaldus Mööbli kokkupanek ja paigaldus

KAUBANDUSLIKU MÖÖBLI JA INTERJÖÖRI PAIGALDUS

Teil on vaja paigaldada kaubanduslikku mööblit ja te otsite firmat, kes teostaks seda kvaliteetselt ja usaldusväärselt?

Teie äriruumi mugav organiseeritus ja esteetiline kujundus on väga tähtis. Äriruumiks võib olla pood, restoran, hotelli lobby, ilusalong või koguni kruiisilaev. Kaubanduslikku mööblit või interjööri tuleks paigaldada nii, et oleks mugav nii kliendile, kui ka töötajale ning seejuures oleks kõik omavahel kooskõlas. Oleme veendunud, et selleks, et midagi õigesti ja vastupidavalt kokku panna, ei piisa üksnes spetsiaalsetest töövahenditest, vaid tähtis on ka vastavate, mitmeaastase praktikaga kinnistatud oskuste olemasolu. Kõik see on meil olemas. Mistahes kaubanduslik mööbel saab kiiresti ja kvaliteetselt kokku pandud, olenemata paigaldusviisist või teie ettevõtte tegevusvaldkonnast. Töid teostatakse ka eksklusiivsete mudelitega, millel on ebatavaline disain ja keerulised konstrueerimislahendused ning mis on valmistatud mittestandardsetest kallihinnalistest materjalidest. Oskuslikult paigaldatud mööbel võib aidata teil kokku hoida hooldusteenuste pealt.

Otsite firmat, kes mõistab teie soove?

Meie oskame oma kliente kuulata, me tahame mõista teie vajadusi, et viia need ellu parimal moel. Me saame aru, et kaubanduslik mööbel ja ümbritsev interjöör peavad olema maksimaalselt mugavad, funktsionaalsed ja esinduslikud. Sest nende ülesanne on tagada teie klientidele ja töötajatele maksimaalne kasutusmugavus.

Otsite võimalusi kaubandusliku mööbli kokkupanemiseks ja montaažiks võimalikult lühikese aja jooksul?

Me saame väga hästi aru, et äritegevus nõuab mõnikord kiiret reageerimist ning koheseid meetmeid. Oleme valmis teile vastu tulema ja teostama teie tellimuse lühikese aja jooksul ning teile sobival ajal, ka puhkepäevadel ja riigipühadel. Meie ettevõttel on vastavasisuliste tööde teostamise kogemus.

Profixer annab kõikidele paigaldustele lepinguga kindlaksmääratud 3-aastase garantii. Mööbli ekspluatatsiooninõuete järgimine aitab teil pikendada selle eluiga.

Vaadake näiteid meie töödest sotsiaalvõrgustikes – Facebookis ja Instagrammis.

Soovite läbi arutada? Helistage!

KONTAKT