Mööbli kokkupanek ja paigaldus Mööbli kokkupanek ja paigaldus

PUUNIKERDUS

Te hindate elegantset klassikat ja soovite anda oma interjöörile erilist võlu?

Soovitame teil pöörata tähelepanu meie poes olevatele tööde näidetele, mis on valmistatud meie meistrite poolt. Puunikerdus on üks vanemaid dekoratiiv-rakenduskunsti liike, mis on olnud kõrges hinnas läbi aegade. Iga ese valmistatakse käsitsi ja see nõuab meistrilt nii oskuslikkust, vilumust spetsiaalsete vahenditega töötamisel, kui ka arenenud kunstilist nägemust, proportsioonide ranget järgimist ning oskust valmiskujund endale perspektiivis ette kujutada.

Meie meistrid valdavad oskuslikult ruumilist (või skulptuurset) nikerdutehnikat, milline, oma raskusastme poolest, paljuski ületab teisi puunikerdustehnika liike. Nad suudavad teostada keerulisi puutöö vorme, kui ka realiseerida kunstitöid: ikonostaasid, vapid, mööbel, nikerdistega uksed ja palju muud. Iga detail, mis on kogenud meistri poolt hoolikalt välja nikerdatud, näeb välja ülimalt peen ja filigraanne, tagades terve kompositsiooni täiuslikkuse.

Te hindate lihtsaid ja tõepoolest elegantseid lahendusi?

Nikerdistega puumööbel sobib ülimalt hästi klassikalisse interjööri. Suursugused ja väärikad nikerdised kapil või mustrid köögigarnituuril, lisavad interjöörile soliidsust ja staatust, muudavad seda soojaks, hubaseks ja ainulaadseks.

Te olete veendunud, et interjöör – ei ole vaid mööbliesemete kogum?

Meie Profixer’is oleme veendunud, et kaunis interjöör – see pole vaid laud, tool ja voodi. See on terve lugu, mille koostavad ja jutustavad kodude omanikud. Meie professionaalsete meistrite meeskond aitab teil jutustada justnimelt teie, kordumatu loo.

Vaadake näiteid meie töödest sotsiaalvõrgustikes – Facebookis ja Instagrammis.

Soovite läbi arutada? Helistage!

KONTAKT