Mööbli kokkupanek ja paigaldus Mööbli kokkupanek ja paigaldus

EKSPERTIIS JA KONSULTATSIOONID

Remont on selja taga, aga probleemid mitte?

Kui remont tehtud, mööbel paigaldatud, aga te avastate kahetsusväärseid defekte ega tea, mida edasi teha, siis meie ekspert konsulteerib teid ja annad nõu. Mööbli vaatlusel on eksperdi ülesandeks enamasti nähtavate ja varjatud puuduste avastamine ja identifitseerimine ning nende kriitilisuse kindlaksmääramine. Mööbli ekspertiisiga tehakse kindlaks normidele mittevastavust, puuduste olemasolu ning tuuakse välja nende põhjusi. Meie eksperdid aitavad koostada akte ning järeldusotsuseid, annavad vajalikku nõu, vajadusel esinevad kohtus, et kaitsta teie huve.

Otsite usaldusväärseid eksperte, kes lahendavad efektiivselt ja lühikese aja jooksul teie probleemi ?

Me pakume Profixer’is laia valikut eksperditeenuseid, mis aitavad teil võimalikult ruttu avastada ning lahendada rikke tõelise põhjuse ja kaitsevad teie huve. Meie ekspertidel on mitmeaastane töökogemus ning ulatuslik nimekiri edukalt lõpuleviidud juhtumeid.

Pakutavad teenused:

  • ekspertiis kahju kindlaksmääramiseks mööbli kahjustumise korral avariide tagajärjel (lekked jms.);
  • üksikute detailide või kokkupandavate mööbliühikute, sealhulgas klaasist või plastmassist valmistatud esemete, destruktsiooni põhjuse tuvastamine;
  • rippkappide allavarisemise põhjuse tuvastamine;
  • lauaplaatide „paisumise“ põhjuse tuvastamine;
  • mööbliesemete, millised asuvad praeahjude, keetmispindade jms termilise mõju piirkonnas, pealistusmaterjalide destruktsiooni põhjuse tuvastamine.;
  • tehniliste ülesannete ekspertiis seoses mööbliesemete projekteerimisega;
  • konstrueerimisdokumentatsiooni ekspertiis seoses mööbliesemete valmistamisega, sealhulgas tehnilised tingimused.

Kardate, et “antakse paber”, aga probleemid jäävad?

Me teeme põhjalikku ekspertiisi, esitame ammendava järeldusotsuse ning aitame leida optimaalse lahenduse võimalikult lühikese aja jooksul, säästes teid liigsest stressist ning askeldustest. Oleme teie pool. Teie huvid on meie huvid.

Vaadake näiteid meie töödest sotsiaalvõrgustikes – Facebookis ja Instagrammis.

Soovite läbi arutada? Helistage!

KONTAKT