Mööbli kokkupanek ja paigaldus Mööbli kokkupanek ja paigaldus

PROJEKTEERIMINE JA PROJEKTIJUHTIMINE

Tahate oma aega ja pingutusi säästa?

Mistahes objekti mööbliga sisustamine on üpris keeruline protsess kus kõik sõltub paljudest teguritest: mittestandardne ruum, kliendi tellimusel valmistatud seadmestik, teostamise tähtajad ja nii edasi. Justnimelt sellepärast pööratakse meil suurt tähelepanu nii tööprotsessi organiseerimisele, kui ka kokkupaneku- ja paigaldusprotsessile. Profixer’i spetsialistide meeskond säästab teie aega ja pingutusi, täites ise projekteerija ning protsessi koordineerija ülesandeid. Me tagame efektiivse projektijuhtimise ja sujuva töö projekti kallal.

Tahate olla kursis, kuidas edeneb töö teie projekti kallal?

Me saame väga hästi aru, et tööprotsessi läbipaistvus on väga tähtis mõistmaks tööprogressi tervikuna. Meie meeskond vastutab nii projekti organiseerimise ja juhtimise, kui ka algoritmide ja toimingute väljatöötamise eest millede abil saab kontrollida projekti teostamiset. Mööbli professionaalne kokkupanek – on protsess, mis algab üksikasjalikust planeerimisest. Olles põhjalikult uurinud mööbli ja ruumi jooniseid, valmistame ette eelarve ja plaani. Vastavalt väljatöötatud projektile, juba kohapeal, hakkame seda vahetult teostama. Samuti hakkame teile regulaarselt edastama teostatud tööde aruandeid.

Me garanteerime:

  • projekti kvaliteetse teostamise;
  • teie aja ja kulutuste kokkuhoidu;
  • regulaarseid selgeid aruandeid;
  • projekti sõltumatut monitooringut;
  • teie huvide kaitset vaieldavate olukordade tekkimise korral.

Profixer annab kõikidele paigaldustele lepinguga kindlaksmääratud 3-aastase garantii. Mööbli ekspluatatsiooninõuete järgimine aitab teil pikendada selle eluiga.

Vaadake näiteid meie töödest sotsiaalvõrgustikes – Facebookis ja Instagrammis.

Soovite läbi arutada? Helistage!

KONTAKT